Ćwiczenia na jędrne pośladki

Piękne, jędrne i wymodelowane pośladki to marzenie większości kobiet. Jak wiadomo pośladki to jeden z tych elementów naszej urody, które, są dość mocno napiętnowane przez nasze środowisko. My same także wolimy, jeśli nasza sylwetka –w tym także nasza pupa – wygląda bez zarzutu. Dlatego też poddajemy się licznym wyrzeczeniom i sięgamy po takie sposoby, które skutecznie pomogą nam osiągnąć ten właśnie cel.

jędrne pośladkiWielu specjalistów twierdzi, iż kobieca pupa to jedna z tych partii ciała, którą najłatwiej jest wymodelować wcale nie katując się przy tym drakońskimi dietami. Jakie zatem ćwiczenia mogą pomóc nam w skutecznym wymodelowaniu naszych pośladków? Przede wszystkim są to niezawodne skłony. Ćwiczenie jest dość łatwe i przyjemne w wykonywaniu. Wystarczy, iż położymy się na podłodze. Ugniemy nogi w kolanach. Przy tym musimy mocno zacisnąć pośladki objąć nogi rękoma. W tej pozycji powinnyśmy wytrzymać jakiś czas. Najlepiej jest tutaj liczyć do trzech lub do pięciu. Seria ćwiczeń powinna obejmować, co najmniej 10 powtórzeń.

Inna także skuteczna propozycja dla pań, które chcą skutecznie poprawić wygląd swoich pośladków to wymachy nóg. To ćwiczenie także wykonujemy w pozycji leżącej. Polega ona na intensywnym zginaniu i wypychaniu nóg do przodu.

Dobrym ćwiczeniem jest też lekkie unoszenie bioder z pozycji leżącej. Kładziemy się także na podłodze. Zginamy kolana a ręce kładziemy wzdłuż ciała. Następnie napinamy mięśnie pośladków i unosimy je lekko nad podłogę. Seria tego typu ćwiczeń powinna obejmować także 10 powtórzeń. Zasadą podstawową jest, by zawsze wykonywać je z pozycji leżącej. Plecy powinny dotykać mocno podłogi. Ćwiczenia także kończymy, gdy czujemy napięcie mięśni nóg oraz mięśni pośladków.O autorze

Admin serwisu