Fitness Zdrowie Uroda | darmowe artykuły do przedruku

Witaj Guest

Szukaj:

Aerobik i step Ćwiczenia dla każdego. Trening na każdy dzień 2009, Buchmann

Zobacz PDF | Wyświetl widoki
według: Admin
Razem odsłon: 669
Word Count: 358
Data: Sat, 27 Feb 2010 Time: 9:04 PM

Aerobik i step Ćwiczenia dla każdego. Trening na każdy dzień„Aerobik i step Ćwiczenia dla każdego..” to prawie 200 stron intensywnych ćwiczeń, które pomogą twojemu ciału odzyskać dawne kształty, wrócić do formy i cieszyć się większą energią i chęcią do życia. Dzięki ciekawemu przedstawieniu książki w formie poradnika do aerobiku i stepu, łatwo i szybko opanujemy poszczególne ćwiczenia, nabierzemy sił i ochoty do dalszych zmagań z niełatwym przecież domowym sportem.

Książkę czyta się przyjemnie także dzięki jej konstrukcji na wzór dokładnej lekcji w klubie fitness, którą możemy zarówno wykorzystać do domowych ćwiczeń z rodziną, samodzielnego treningu, jak i zajęć grupowych z przyjaciółmi. Wszechstronność tej pozycji to również doskonałe połączenie strefy ruchowej z równowagą psychiczną, która do wykonywania codziennych, regularnych ćwiczeń jest niezbędna. Opisane formy taneczne, poszczególne układy ciała, zmiany związane z tempem ćwiczeń i świetnie pomagająca w początkowym treningu grafika to coś, co zdecydowanie zachęca do skorzystania z możliwości tej książki każdego dnia.

Ważną zaletą tej pozycji jest również tak dobrany zestaw ćwiczeń aerobiku i stepu, który kolejno i rytmicznie wpływa na nasz układ sercowo-naczyniowy, poprawę koordynacji, odporność i wydolność organizmu. W rytm ćwiczeń, które zaczyna krótka, ale treściwa rozgrzewka przechodzimy do części cardio i cooldown, tańca na stepie ( zarówno na platformie do ćwiczeń jak i bez niej) i kończymy odprężającym fitness z muzyką. „Aerobik i step Ćwiczenia dla każdego..” to pozycja obowiązkowa dla początkujących jak i tych, którzy lubią ćwiczenia i we własnym domu, i w grupie przyjaciół.

O autorze

Admin serwisu


Ocena: Jeszcze nieoceniony