Fitness Zdrowie Uroda | darmowe artykuły do przedruku

Witaj Guest

Szukaj:

Ostatnie artykuły

1: Trening wyszczuplający sylwetkę
Wakacje się skończyły, a razem z nimi czas, kiedy pozwalałyśmy sobie na zbyt wiele. Na urlopie na pewno nie biegłaś codziennie na siłownię. Do tego nie raz zdarzyło ci się sięgnąć po kie..

2: Trenuj mądrze, nie przegrzewaj się
Masz przeświadczenie, że im więcej potów wylejesz z siebie podczas treningów, tym bardziej schudniesz. Idąc tym tropem, jogging uprawiasz w trzech bluzach, a na siłowni zakładasz d..

3: Zadbaj o zdrowie z doktorem Hayem
Utrzymanie ciała w dobrej kondycji, nie zależy tylko i wyłącznie od aktywności fizycznej. Uprawanie sportu to jedno, odpowiednia dieta - to drugie. Jak należy się odżywiać, by zawsze tryskać..

4: Bartendaz
Bartendaz to typowo męski trening, choć powoli kobiety również się do niego przekonują.  W głównej mierze wykorzystuje się tu drążek oraz własną masę ciała. Ćwiczenia..

5: Pole Dance
Połączenie fitnessu, gimnastyki artystycznej i tańca w niezwykle erotycznej oprawie. To właśnie - coraz modniejszy pole dance, czyli po prostu taniec na rurze. Niegdyś kojarzony włącznie z pod..

6: Fit Ball
Siłownie i kluby fitness urozmaicają swoje oferty o kolejne formy aktywności fizycznej. Obecnie do popularniejszych należy fit ball. Zajęcia prowadzone są z użyciem specjalnych piłek. Dzięki ..

7: Aqua Jogging
Aktywność fizyczna umożliwa zachowanie zgrabnej sylwetki. Jednym za nowych sposóbów na ćwiczenia jest aqua jogging. Połączenie biegania i wysiłku w wodzie daje oczekiwane efekty ..

8: Dieta Dukana szkodliwa? Dukan w sądzie
O diecie białkowej Dukana słyszał już każdy. W ciągu krótkiego czasu stała się ona najpopularniejszą dietą ostatnich miesięcy. Czy jest ona zdrowa? I dlaczego jej twórca, fr..

9: Jak ćwiczyć na siłowni?
Wbrew pozorom ćwiczenie w siłowni to wcale nie taka prosta sprawa. Jeśli jesteśmy początkujący to zawsze lepiej pierwszego dnia poprosić trenera lub kogoś z obsługi, by pokazał nam jak ćwic..

10: Tai-chi - dla zdrowia i bezpieczeństwa
Tai-chi wywodzi się z Chin i jest to rodzaj sztuki obronnej i ćwiczeń fizycznych utrzymujących dobrą kondycję zdrowotną. Pełna nazwa tej dyscypliny to Tai chi chuan lub Taijiquan. Są dwie teo..


Strona 1 z 4
1   2   3   4   >