Fitness Zdrowie Uroda | darmowe artykuły do przedruku

Witaj Guest

Szukaj:

Fitness Zdrowie i uroda. Ćwiczenia dieta sylwetka Matella Katarzyna 2008

Zobacz PDF | Wyświetl widoki
według: Admin
Razem odsłon: 499
Word Count: 322
Data: Sat, 27 Feb 2010 Time: 9:07 PM

Fitness Zdrowie i uroda. Ćwiczenia dieta sylwetkaBrak Ci energii do codziennych zajęć, chęci do życia i wewnętrznej radości? Skorzystaj z rad zawartych w podręczniku "Fitness Zdrowie i uroda. Ćwiczenia dieta sylwetka" Ta książka niczym osobisty trener fitness poprowadzi Cię przez szereg ciekawych i inspirujących ćwiczeń aż do osiągnięci najlepszej możliwej dla Ciebie kondycji i sprawności.

To dzięki zrozumieniu wagi, jaką sport i aktywność fizyczna mają w naszym życiu możesz cieszyć się nim w pełni, wykorzystywać drzemiące w Tobie pokłady energii i iść przez życie śmielej, pewniej i z lepszym zdrowiem. Bo piękna sylwetka to tylko jeden z efektów, jakie daje stosowanie się do wskazówek zawartych w książce.

Drugi i niepomiernie ważniejszy, to zdrowe ciało, mnóstwo siły i chęci do życia i poprawa samopoczucia z każdym kolejnym dniem ćwiczeń, nabierania świadomości o wadze sportu i domowego treningu. Katarzyna Matella prowadzi nas ścieżką poznania – od prostych ćwiczeń, które poprawią nasze samopoczucie i chęci do życia, do aktywnych i naprawdę wymagających układów sportowych, które pomogą nam pokonywać własne słabości, mierzyć się z wytrzymałością i stawiać czoła życiowym przeciwieństwom.

Książka skłania do działania, aktywności i ruchu, a że napisana jest przyjemnym w odbiorze i prostym językiem, to z pewnością zadowoli zarówno wymagających, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem i domowymi treningami. Zdecydowanie warto przeczytać.

O autorze

Admin serwisu


Ocena: Jeszcze nieoceniony