Fitness Zdrowie Uroda | darmowe artykuły do przedruku

Witaj Guest

Szukaj:

Fitness i wellness. Kondycja, sprawność, zdrowie, praca zbiorowa 2007

Zobacz PDF | Wyświetl widoki
według: Admin
Razem odsłon: 461
Word Count: 302
Data: Sat, 27 Feb 2010 Time: 9:07 PM

Fitness i wellness. Kondycja, sprawność, zdrowie„Fitness i wellness. Kondycja, sprawność, zdrowie” to jedna z tych pozycji, która zabiera nas w świat ruchu i aktywności sportowej, nie zapominając przy tym o szczęściu, jakie każdego dnia daje dobre samopoczucie wywołane sportem.

Ciekawe podejścia do ruchowej aktywności, które w tym książkowym poradniku opiera się nie tyle na samych ćwiczeniach i układach treningowych, co bardziej na idealnej synchronizacji wszystkich dziedzin, które uczestniczą w dawaniu nam szczęścia. Będzie to więc ruch, który powoduje wydzielanie adrenaliny i co za tym idzie hormonu szczęścia, ukojenie psychiki, jakie dają regularne ćwiczenia, a więc – myślenie wraz ruchem.

Takie niestandardowe podejście poradnika sprawia, że czyta się go niemal pochłaniając każda kolejną stronę. Tylko dzięki takiej treści możemy zrozumieć, że sport, to nie tylko spalanie kalorii przez bezmyślne ćwiczenia na siłowniach – to również filozofa życia, ruchu i szczęścia.

Fachowa wiedza proste dla każdego naukowe dowody, które pokazują nam, jak żyć aktywnie i szczęśliwie, wykorzystując nawet małe talenty do trenowania – poprzez regularne ćwiczenia i fitness poprawiamy swoją kondycję, poprawiając kondycję czujemy się lepiej i radośniej, a gdy czujemy się radośnie – pojawia się nad nami aura, która sprawia, że jesteśmy piękni w oczach własnych i cudzych. A przecież o taką właśnie symbiozę tu chodzi.

O autorze

Admin serwisu


Ocena: Jeszcze nieoceniony