Fitness Zdrowie Uroda | darmowe artykuły do przedruku

Witaj Guest

Szukaj:

Ostatnie artykuły

11: Pilates - odprężające ćwiczenia gimnastyczne
Pilates to ćwiczenia fizyczne, których twórcą był niemiecki sportowiec Joseph Pilates, który mimo wątłego zdrowia został czynnym sportowcem, a w czasach wojennych był rehab..

12: Co jeść przed treningiem?
Do każdego wysiłku fizycznego organizm potrzebuje energii. Ta jednak powinna być dostarczana organizmowi rozsądnie, by sprzyjała procesowi spalania kalorii. Dlatego to, co jemy, przed każdym ter..

13: Stretching - ćwiczenia rozciągające mięśnie
Stretching jest znany każdemu, kto choć raz pojawił się na lekcji w-f w szkole. Lekcja musiała się rozpocząć od rozgrzewki i stretchingu, czyli rozciągnięcia mięśni. Takie ćwiczenia są p..

14: Callanetics - intensywne ćwiczenia wyszczuplające
Callanetics - to zestaw ćwiczeń ułożonych przez Amerykankę Callan Pinckney, który ma za zadanie ujędrnić ciało i wzmocnić sprawność fizyczną organizmu. Jest połączeniem ćwiczeń ..

15: Trening interwałowy
Trening interwałowy (high-intensity interval training - HIIT) jest formą treningu fizycznego polegającą na przeplataniu krótkich okresów bardzo wzmożonego wysiłku (faz obciążenia..

16: Zumba - siła fitness i tańca
Zumba jest to aerobic składający się z połączenia kilku latynoskich i innych tańców. W jego skład wchodzą elementy inspirowane sambą, cha-chą, hip- hopem, tańcem brzucha, salsą, mam..

17: Spinning - ekspresowe spalanie kalorii
Spinning to rewelacyjny sposób na schudnięcie i poprawienie wydolności organizmu. Oferta siłowni jest dość uboga w tego typu ćwiczenia i dlatego spinning tak pokochały głównie p..

18: Aerobox
Dbanie o sylwetkę to wymóg współczesnych trendów. Zwłaszcza kobiety starają się utrzymać ciało w jak najlepszej formie. Jednym z najnowszych sposobów na płaski brzu..

19: Zgrabne łydki nie wymagają wysiłku
Każda kobieta marzy, by jej nogi wzbudzały zachwyt. Powinny być zgrabne i delikatnie umięśnione, by stanowiły ważny atut w całym wyglądzie. Jednak bardzo rzadko kobiety zadowolone są ze swoi..

20: Aqua aerobic - ćwiczenia odpowiednie w każdym wieku
Wysiłek fizyczny ma najlepszy wpływ na poprawę sylwetki i kondycje zdrowotną człowieka. Są ludzie, którzy zbytnio nie mogą obciążać swojego kręgosłupa, a muszą zgubić zbędne kilo..


Strona 2 z 4
<   1   2   3   4   >